Hakkımızda30.06.2006 tarihinde kurulan kooperatifimiz 01.07.2006 tarihinden bu güne aralıksız olarak İstanbul ambarlı limanlarında Şehir içi ve Şehirler arası taşımacılık faaliyetine devam etmektedir.

Tümü Uydu Takip Sistemi bağlantılı 76 Araçtan oluşan filosu ve işinde uzman personeli ile ithalat, ihracat, aktarma yüklerinde gerek paletli gerek dökme ve gerekse konteyner taşımacılığı alanlarında, kurumsal hizmet anlayışından ödün vermeksizin hizmetlerini kesintisiz olarak sürdürmektedir.

Kooperatifimiz taşımacılık faaliyetlerinin yasal mevzuat çerçevesinde gerektirdiği K1, R1 gibi belgelere ayrıca Taşımacılık yapan personelin sahip bulunması zorunlu olan Psikoteknik, SRC gibi belgelere haiz olup yürürlükteki mevzuatın gereklerini takip ederek kendisini sürekli güncelleyen dinamik bir yapıya sahiptir.

Yükünüze uygun araç belirlerken tonajınız ve hacminizi gözönününe alarak amaca uygun niteliklerde araç temini sağlıyor ve  maliyetlerinizin düşürülmesine katkı sunuyoruz.

Başlıca amacımız çeşitli sektörlerdeki müşterilerimizin taleplerine verimli ve kalıcı çözümler üretmek, müşterilerimiz için uzun vadeli, güvenilir, yenilikçi ve kalitesinden şüphe duyulmayan, tercih edilen bir lojistik çözüm ortağı olabilmek; müşterilerimizin, tedarikçilerimizin ve çalışanlarımızın zihninde güvenilir, çevreye ve yasalara saygılı, sektörel ve teknolojik yenilikleri takip eden, uygulayan, hizmet kalitesinden asla ödün vermeyen öncü bir lojistik markası olarak yer etmektir.